UŽÍVATEĽSKÁ PRÍRUČKA
Predaj vozidla alebo motocykla je cez Pneus-Online jednoduchý!

Stačí, ak si na inzertnej internetovej stránke Pneus-Online vytvoríte inzerát o svojom aute alebo motocykle a necháte ho publikovať. Pri vytváraní a publikovaní svojho inzerátu musíte urobiť iba štyri kroky.
Postup je veľmi jednoduchý a extrémne pohodlný.

Postupujte presne podľa nižšie uvedeného návodu na použitie a spusťte vašu inzertnú kampaň hneď teraz!
Krok 1: Zadajte informácie o vašom vozidle
Na úvodnej stránke inzertnej internetovej stránky Pneus-Online kliknite na reklamný banner „Podať inzerát“. Presmeruje vás to na stránku, kde sa budú požadovať informácie o vašom vozidle.

Ako prvý krok pri vytváraní vášho inzerátu si zvoľte typ vozidla - buď auto/úžitkové vozidlo alebo motocykel - ktorého sa bude publikovaný inzerát týkať.

Potom pristúpte k zadávaniu podrobných informácií o vašom vozidle.
Informácie o aute:
Ak podávate inzerát o aute/úžitkovom vozidle, potom vyplňte nižšie požadované informácie o vašom aute a vyberte si z ponúkaných možností:

- Kategória auta
- Značka auta
- Model
- Verzia
- Rok
- Prevodovka
- Počet dverí
- Energia
- Farba
- Km
- Cena

Ak ste prvý užívateľ tohto auta, nezabudnite, prosím, zaškrtnúť políčko „z prvej ruky“.
Informácie o motocykloch:
Ak podávate inzerát o motocykli, potom vyplňte nižšie požadované informácie o vašom motocykli a vyberte si z ponúkaných možností:

- Kategória motocykla
- Znaèka motocykla
- Farba
- Rok
- Km
- Cena

Ak ste prvý užívateľ tohto motocykla, nezabudnite, prosím, zaškrtnúť políčko „z prvej ruky“.
Doplnkové vlastnosti a poznámky:
Do kolónky „Doplnkové vlastnosti“ vpíšte špeciálne vlastnosti vášho vozidla.
Do kolónky „poznámky“ môžete uviesť poznámky o vozidle (špeciálne detaily, poškrabania, celkový stav vozidla, atď...).
Posielanie fotografií:
Môžete priložiť až štyri fotografie vášho vozidla. Nie je to povinné, avšak má to veľký vplyv pri konečnom predaji. Z pripojených fotografií vášho vozidla (auta/motocykla), ktoré bolo odfotené z rôznych uhlov, môže kupujúci získať celkový obraz o vozidle a prejaviť záujem o jeho kúpu. Keďže fotografie hovoria viac ako slová, fotografie určite zvýšia vašu šancu vozidlo predať.
Ako? Fotografie si zo svojho počítača môžete vybrať kliknutím na tlačidlo „Prehliadať“. Keď ste si fotografie už vybrali, kliknite na „OK“, aby ste mohli pristúpiť k ďalšiemu kroku.
Krok 2: Vytvorte si svoj účet
V ďalšom kroku budete vyzvaný, aby ste si vytvorili účet na inzertnej internetovej stránke Pneus-Online. Ak už máte účet, zadajte iba svoje užívateľské meno a heslo, aby ste sa na internetovú stránku prihlásili. Keď sa na svoj účet prihlásite, ľahšie budete môcť sledovať svoje inzeráty podané na tejto internetovej stránke.
Pre nových užívateľov:
Ak ste nový užívateľ, musíte zadať nižšie požadované informácie a keď ich vyplníte, zobrazí sa vám predbežný náhľad na váš inzerát.

- E-mailová adresa
- Heslo a potvrdené heslo
- Oslovenie
- Krstné meno a priezvisko
- Adresa a telefónne číslo
- Poštové smerovacie číslo a štát

Môžete si zvoliť informácie, ktoré sa o predajcovi majú zobraziť. Spolu s menom/priezviskom a adresou sa môže zobraziť buď iba vaša e-mailová adresa alebo iba vaše telefónne číslo, alebo oboje. Po vytvorení účtu budete presmerovaný na obrazovku zobrazujúcu predbežný náhľad na váš inzerát.
Existujúci užívateľ:
Ak ste existujúci užívateľ, zadajte svoju e-mailovú adresu a heslo, aby ste sa mohli prihlásiť na svoj účet a kliknite na tlačidlo „OK“. Automaticky budete presmerovaný na obrazovku zobrazujúcu predbežný náhľad na váš inzerát.
Krok 3: Predbežné zobrazenie vášho inzerátu
V časti „predbežné zobrazenie" sa váš inzerát zobrazí tak, ako by sa zobrazil na internetovej stránke. V prvom riadku za zobrazí názov vozidla a cena, ďalej sa zobrazí počet ľudí, ktorí ho videli, a dátum a čas, kedy bol inzerát podaný. Potom budú nasledovať všetky dôležité informácie, ako je kategória, verzia, počet kilometrov a spolu s vlastnosťami budú vymenované aj doplnkové vlastnosti a poznámky. Ak ste pripojili aj fotografie vozidla, zobrazia sa na pravej strane stránky.
Krok 4: Konečné potvrdenie
Keď sa v poslednom kroku zobrazí informácia „Váš inzerát bol schválený“, váš inzerát si môže online prezerať ktokoľvek na celom svete.

PNEUS-ONLINE nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah a dôsledky vyplývajúce z inzerátov uverejnených na jej internetovej stránke.
Západná Európa :
Východná Európa :
Amerika :
Ázia :
Afrika :
Oceánia :
Použité auto, použitý motocykel, použité 4x4, použitý skúter, kúpa vozidla, predaj vozidla, kúpiť vozidlo, predať vozidlo, predaj motocykla, predať motocykel, inzeráty o autách, inzeráty o motocykloch
Alfa Roméo, Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Seat, Toyota, Volkswagen